Užsisakyk dabar! - >

Sodink kol ne vėlu!!! >

Taisyklės ir sąlygos

Taisyklės ir sąlygos, WWW.TADOUKIS.LT parduotuvė internete


Pristatymo trukmė ir mokestis

Sodinukai siunčiame per DPD kurjerį į bet kurį Lietuvos miestą. Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas į Jūsų nurodytą vietą. Esant dideliems kiekiams, pristatome patys pagal išankstini susiderinimą.

Sodinukų ir augalų pristatymui visoje Lietuvoje per DPD kurjerį taikomi mokesčiai:

  1. augalams iki 1,5 m. aukščio ir/arba iki 25 kg svorio - 5 € su PVM (PVZ.: dažniausiai taikomas, jeigu augalai kasti iš grunto (galima siųsti iki 10-15 vaismedžių) arba iki 6-10 vnt mažesnių vazoninių augalų)
  2. augalams virš 2 m aukščio arba virš 25 kg svorio - mokestis pagal atskirą išankstinį susitarimą (telefonas pasiteiravimui +37065999368 arba +37065999376)
  3. siuntoms, kurios pristatomos į Kuršių Neriją, taikomas papildomas 17,50 € su PVM mokestis.


SODINUKAI IŠSIUNČIAMI PER DPD KURJERĮ TIK ŠIOMIS DIENOMIS: PIRMADIENĮ - KETVIRTADIENĮ.

Prieš pristatant prekes, susisieksime su Jumis ir suderinsime tinkamą prekių pristatymo laiką.


 Dėl pristatymo į kitas šalis susisiekite su mumis: tadoukis.lt@gmail.com arba telefonu +37065999368


Atsiėmimas atsiėmimo punkte (nemokamas):

-      medelyne Tadoukis.lt , adresu Gaižėnų g. 9, Virbališkiai, Kauno raj., kasdien, iš anksto sutartu laiku, čia galimas apmokėjimas ir grynais pinigais ;

-      Jūs galite atsiųsti savo kurjerį, mes pasirūpinsime lipdukų atspausdinimu ir užklijavimu (neatlygintinai). Prieš užsakydami tokią siuntą išsiaiškinkite dėl kurjerio atsakomybės pervežant gyvus augalus.

 

 ** Iki 30kg pristatymas vykdomas iki jūsų durų, daugiau nei 30kg pristatymas iki jūsų pastato.
Jei pristatymo metu nebuvote pristatymo vietoje, susisiekite su mumis, mes jums pranešime, kuriame artimiausiame  skyriuje kurjeris paliko jūsų siuntą

Visi mūsų augalai ir jiems skirti produktai turi jus pasiekti puikios būklės ir šviežumo, taip, kaip jie paliko mūsų medelyną. Jei nesate patenkintas jų būkle atvykimo metu, praneškite mums kaip įmanoma greičiau (maksimaliai per 14 dienų) ir mes pasirūpinsime pakeitimu arba grąžinimu. Jums pageidaujant, grąžinsime pinigus. Mūsų atsakomybė yra pagal tas prekių kainas, kurios nurodytos interneto svetainėje. Jūs turėsite atsiųsti mums atgal supakuotas prekes tuo pačiu būdu ir toje pačioje pakuotėje kaip gavote.


Pakavimo mokestis

Mes netaikome jokey pakavimo mokesčio, pakavimui naudojame arba tvirtas dėžes arba šiuolaikiškas pakavimo medžiagas. Mes pažymime kiekvieną augalą ir atitinkamai pažymime siuntas. Tam skiriame daug laiko ir pastangų. Tačiau taip pat daug laiko būtume skyrę jūsų konsultavimui medelyne, todėl pakavimo mokesčio nėra, kaip ir negali būti aptarnavimo mokesčių.


Užsakymo siuntimas bendrai


Užsakymai yra išsiunčiami nedelsiant (paprastai sekančią darbo dieną) paštu arba kurjeriu, jeigu nenurodyta kitaip, tačiau jei užsakymą pateikėte darbymečio įkarštyje (balandžio mėnesio viduryje/gale) leiskite mums skirti pristatymui bent 3-5 dienas.  Jūs gausite pranešimą telefonu ir/arba elektroniniu paštu dėl kiekvieno užsakyto augalo pristatymo datos.
Gyvų augalų pristatymas nėra tas pats, kaip negyvų prekių pristatymas. Šiuo atveju svarbiausia saugus tiekimas, todėl augalai išsiunčiami iš mūsų medelino tik  nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, kas jūs pasiektų tikrai iki savaitgalio. Jei mes turime kokių nors abejonių dėl ekstremalių oro sąlygų, pavyzdžiui, per didelio karščio ar šalčio, ir / ar ilgesnio tiekimo laiko rizikos (pvz. prieš savaitgalį), mes Jums nedelsiant pranešime apie šias aplinkybes ir pasiūlysime jums artimiausią pristatymo datą. Ši taisyklė taip pat taikoma, kai augalai nėra pasirengę palikti medelyno (dėl specifinių priežasčių - augimo stadijos, liūties arba apsaugos nuo kenkėjų ir ligų priemonių taikymo).  Jei yra planuojamų vėlavimų ir Jūsų užsakymo data yra ankstesnė nei planuojamos išsiuntimo dienos, jūsų užsakymo data yra prilyginama planuojamai išsiuntimo datai, paskelbtai grafike ir Jūs apse tai būsite informuoti. Išimties tvarka mes pasiliekame sau teisę pristatyti per 28 dienas, atsižvelgiant į internetinės prekybos taisykles, galiojančias Lietuvoje ir ES.

Eksporto užsakymai

Pristatome visoje Europoje, Skandinavijoje, taip pat kitose šalyse. Susisiekite su mumis dėl individualaus pristatymo pasiūlymo.

Mokėjimas

Mes priimame šiuos mokėjimo būdus:  el. bankininkyste - PAYSERA (MOKĖJIMAI.LT) sistemoje, grynaisiais pinigais tik medelyne, paprastuoju banko pavedimu EURAIS ir tarptautiniu – kitomis valiutomis. Jeigu bet kokios prekės nebėra galimybės patiekti – mes grąžiname pinigus. Pinigų gražinimus vykdome per vieną banko darbo dieną, nors įstatymai įpareigoja gražinti per 30 dienų.

Kainos


Kainos nurodytos su PVM. Mes pasiliekame teisę keisti kainas iš anksto neįspėjus, arba pasikeitus PVM tarifui.

Specialūs pasiūlymai, kuponų kodai

Visi specialūs pasiūlymai, kuponų kodai, nuolaidos gali būti naudojami tik vieną kartą. Bet koks kupono kodas arba nuolaida negali būti naudojami kartu su bet kuria kita nuolaida (nuolaidos nesumuojamos).

Prekės vaizdai

Prekių vaizdai yra iliustracinio pobūdžio, išsamesnė informacija pateikiama produkto apraše. Prierašas GYVA FOTO reiškia, kad augalas atrodys panašiai (atsižvelgiant į metų laiką).

Pardavimo sąlygos

Informacija pateikta apie produktus paremta mūsų žiniomis, ir yra skirta tik bendram susipažinimui. Visi matmenys, ūgiai, svoriai ir tūriai yra apytiksliai. Gaminio aukštis yra apytikslis aukštis įskaitant vazoną (tarą). Taip pat atminkite, kad aplinkos veiksniai gali turėti įtakos augalų augimui (pvz. rudenį pamatuotas augalas pavasarį gali būti apgenėtas). 

Jums pageidaujant, galime atsiųsti konkrečiai jūsų užsakytų ir siuntimui atrinktų augalų nuotraukas prieš išsiuntimą.

Klientas, užsakydamas prekių su pastaba "Sandėlyje šiuo metu nėra", daugiau kaip 60€ sumai, savo užsakymo galiojimą patvirtina avansiniu 60€ apmokėjimu.

Klientas, atšaukęs paskutinį savo užsakymą dėl asmeninių priežasčių, dviejų metų laikotarpyje praranda galimybę mokėti už prekes grynaisiais pinigais (tik išankstiniu banko pavedimu).

Augalai, kuriems dėl vėluojančios vegetacijos ar kitų priežasčių, pateikimo metu buvo pritaikyta prigijimo garantija, gali būti pakeisti kitais analogiškais augalais iki 3 mėnesių bėgyje; o dėl tokių garantinių išmokų pinigais turi būti kreipiamasi iki vieno mėnesio laikotarpyje nuo augalų pateikimo datos.


Alternatyvos

Kartais prekių (augalų) nebegalima pateikti dėl pakenkimo, sąlygoto aplinkos veiksnių, dėl aukštos paklausos ar kitų priežasčių. Tokiu atveju, mes galime išsiųsti kruopščiai atrinktą alternatyvą arba, jei tai neįmanoma, kreditinį kvitą (kuponą) iki  €10 sumai nuo ateities pirkimo. Esant sumai virš €10, grąžiname už trūkstamą prekę sumokėtus pinigus, taip pat grąžiname bet kuriuo atveju (net ir mažas sumas) jums pateikus prašymą. Jei mūsų atsiųsta alternatyva neatrodo priimtina, būtinai nedvejodami susisiekite su mumis ir mes jums pervesime grąžinamąją išmoką padengti neturimos prekės kainai.

Klientų aptarnavimas

Dėl visų užklausų, paraiškų dėl prekių praradimo ar sugadinimo pervežant, būtina nurodyti užsakymo numerį arba savo pilną adresą. Susisiekite su mumis įprastais būdais: el.paštu tadoukis.lt@gmail.com arba telefonu +37065999376, arba užpildykite grąžinimo formą mūsų tinklapyje https://www.tadoukis.lt/index.php?route=account/return/add

Skundai

Į jūsų skundus reaguosime nevėliau kaip per 5 darbo dienas, ir pasiūlysime sprendimą, bei informuosime jus apie eigą.

Užsakymo atšaukimas

Jei norite atšaukti užsakymą, turėtumėte susisiekti su mumis elektroniniu paštu ar telefonu. Jei jūsų užsakymas yra dėl ne greitai gendančių prekių, jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti užsakymą iki 4 darbo dienų po gavimo. Jūs turite tinkamai pasirūpinti globojamomis prekėmis ir jos turi būti grąžintos mums, originalioje pakuotėje, supakuotos tuo pačiu būdu, neišdžiuvusios ar kamp kitaip apgadintos,  kuo greičiau, jūsų kaštais. Jei prekė yra didelė, mes galime pasirūpinti už jus jos paėmimu, o jūs apmokėsite mums paslaugos savikainą (pateiksime Jums išrašą). Mes pasiliekame teisę anuliuoti bet kokį užsakymą. Jūsų kaip vartotojo teisės, nėra įtakojamos bet kurios iš šių verslo sąlygų.

Privatumas ir duomenų apsauga

Mes įsipareigojame apsaugoti jūsų privatumą. Mes naudojame tik informaciją, kurią mes renkame apie jus teisėtai (Privatumo taisyklės įsigalioja nuo 2018 m. gegužės 25 d. ). Mes renkame informaciją apie jus dėl dviejų priežasčių: pirma, kad apdoroti Jūsų užsakymą ir, antra: suteikti jums geriausią įmanomą paslaugą.

 

Informacija, kurią renkame apie jus, apima:
jūsų vardas ir adresas
telefono numeris
elektroninio pašto adresas

Mes niekada nerinksime slaptos informacijos apie jus be jūsų sutikimo. Informacija, kurią turime, bus tiksli ir nepasenusi. Jūs galite patikrinti mūsų turimą informaciją apie jus atsiųsdami mums laišką. Jei pastebėsite kokių nors netikslumų, mes ją ištrinsime arba nedelsiant ištaisysime. Asmeninė informacija, kurią mes laikome, yra laikoma saugiai įstatymų numatyta tvarka. Jei mes ketinsime perduoti informaciją ne EEE (Europos ekonominėje erdvėje), mes visada turėsime gauti jūsų sutikimą. Jei turite kokių nors klausimų / komentarų apie privatumą - turėtumėte susisiekti su mumis.

TADOUKIS.LT yra ūkininko Tado Cviliko naudojamas prekinis ženklas, registruotas Prekių Ženklų Registre.